YΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Να σας υπενθυμίσουμε την προηγούμενη Ανακοίνωση μας  για την Δήλωση μαθημάτων στην Ηλεκτρονική Γραμματεία

-Καλούνται οι Επί Πτυχίω  προπτυχιακοί φοιτητές (5 έτος και πλέον) να δηλώσουν τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου που οφείλουν και πρόκειται να εξεταστούν στην  προσεχή εξεταστική περίοδο του Ιουνίου.

Η περίοδος δηλώσεων θα είναι από την Τρίτη 26/5 έως την Κυριακή 7/6.

-Όσον αφορά τους  προπτυχιακούς φοιτητές (1ο-4ο έτος) αναμένεται απόφαση του Υπουργείου Παιδείας για πλήρη εξεταστική περίοδο του Ιουνίου.

Θα ακολουθήσει σχετική Ανακοίνωση προκειμένου να γίνει δήλωση  μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου.

ΠΡΟΣΟΧΗ:  Η ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ!!!!!!

Από την Γραμματεία