Oρκωμοσία των μεταπτυχιακών και υποψήφιων διδακτόρων

Σας γνωρίζουμε ότι η τελετή απονομής μεταπτυχιακών διπλωμάτων ειδίκευσης καθώς και η ορκωμοσία διδακτόρων θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 10 Ιουλίου 2019 στις 10:00 και Πέμπτη 11 Ιουλίου 2019 στις 12:00  στην Αίθουσα Τελετών «Οδυσσέας Ελύτης» Α΄ κτίριο Πρυτανείας, 1ος όροφος.  Οι μεταπτυχιακοί φοιτητές και οι υποψήφιοι διδάκτορες που έχουν εκπληρώσει τις υποχρεώσεις τους στο ΠΜΣ του Τμήματος, στο ΔΠΜΣ «Χημική Βιολογία» και στο ΔΠΜΣ «Ιατρική Χημεία: Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Φαρμακευτικών Προϊόντων» θα πρέπει να υποβάλλουν μέχρι την Τετάρτη 19 Ιουνίου αίτηση συμμετοχής στην ορκωμοσία συνοδευόμενη με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά διαφορετικά δεν θα λαμβάνεται υπόψη μόνο η αίτηση.

Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες να βρίσκονται τουλάχιστον 30 λεπτά πριν την έναρξη κάθε τελετής στο χώρο, προκειμένου να περιενδυθούν την τήβεννο του Πανεπιστημίου.

Από τη Γραμματεία