Παράταση ανανέωσης εγγραφών μεταπτυχιακών φοιτητών

Με απόφαση της Κοσμητείας Σχολής θετικών Επιστημών σας ενημερώνουμε ότι παρατείνεται έως τις 30 Οκτωβρίου η ανανέωση εγγραφής χειμερινού εξαμήνου για το ακαδημαϊκό έτος  2015-16 για όλους τους υποψήφιους διδάκτορες και τους μεταπτυχιακούς φοιτητές.

Οι αιτήσεις θα κατατίθενται στο γραμματοκιβώτιο  παραλαβής των αιτήσεων που βρίσκεται παραπλεύρως της θυρίδας της Γραμματείας.

Οι αιτήσεις θα παραλαμβάνονται επίσης με fax στο 2610-997118 καθώς και ηλεκτρονικά με σκαναρισμένη υπογραφή στο e-mail:

Οι εισαχθέντες μεταπτυχιακοί φοιτητές κατά το έτος 2014-15 θα προβούν σε ανανέωση της εγγραφής τους ΜΟΝΟ μέσω της ηλεκτρονικής Γραμματείας.

Η ημερομηνία αυτή είναι καταληκτική και δεν θα δοθεί νέα παράταση.

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι  η ανανέωση εγγραφής είναι κατά Νόμο υποχρεωτική για το φοιτητή.