ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

Σας γνωρίζουμε ότι οι εξετάσεις για το μάθημα της Γαλλικής γλώσσας και ορολογίας θα γίνει το Σάββατο 27 Ιουνίου και στις ώρες 09:15΄- 12:15΄για όλα τα επίπεδα και τις κατευθύνσεις, καθώς και για τους επί πτυχίω φοιτητές (εμβόλιμη).

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές μπορούν για περισσότερες πληροφορίες να απευθύνονται στον Διδάσκοντα του μαθήματος Ανδρέα Βελισσάριο στο μαίηλ . Επίσης οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στην εξέταση αποστέλλοντας μαίηλ-δήλωση συμμετοχής, σημειώνοντας το ονοματεπώνυμό τους, το τμήμα τους, το εξάμηνο φοίτησης, τον αριθμό μητρώου τους καθώς και το επίπεδο στο οποίο θα εξεταστούν (Γαλλικά Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, IV).

Ο Διδάσκων

Δρ.Ανδρέας Βελισσάριος