ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΣΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ

Παρακαλούμε όπως ενημερώσετε τους συλλόγους φοιτητών κάθε Τμήματος ότι επιθυμία της Πρυτανικής Αρχής είναι να λάβουν ενεργό μέρος στον φετινό εορτασμό του Πολυτεχνείου και να συμμετάσχουν με έναν ολιγόλεπτο χαιρετισμό (2’ - 3’ λεπτών) ο καθένας. Το θέμα του εορτασμού είναι: «1974-2014: 40 χρόνια από την πτώση της Δικτατορίας».

Οι σύλλογοι θα πρέπει να απαντήσουν στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο τηλ.: 2610-996611 (Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων) αν επιθυμούν την ατομική ή ομαδική συμμετοχή τους (σε επίπεδο Σχολής), το αργότερο έως  την Παρασκευή, 31 Οκτωβρίου 2014.