Ερωτηματολόγιο φοιτητών- Εκπαιδευτική Λειτουργία Πανεπιστημίου Πατρών Covid-19

Πάτρα, 31 Μαρτίου 2020

Αγαπητοί φοιτητές, Αγαπητές φοιτήτριες,

Όπως γνωρίζετε, ξεκίνησαν ήδη να προσφέρονται τα θεωρητικά μαθήματα με βάση το σύστημα που έχει δημιουργήσει το Πανεπιστήμιο Πατρών και το οποίο βασίζεται στη χρήση λογισμικού τηλεδιάσκεψης και στην πλατφόρμα e-class, προκειμένου να αντιμετωπιστούν τα προβλήματα που προέκυψαν στη φοίτησή σας λόγω της επιδημίας Covid-19. Προκειμένου να έχουμε τις απόψεις σας για το σύστημα συνέχισης της εκπαιδευτικής λειτουργίας,  ώστε να καταγραφούν και να συνυπολογιστούν για τη συνέχιση αυτού του τρόπου λειτουργίας, για όσο διάστημα διαρκεί η επιδημία, διαμορφώθηκε ειδικό ερωτηματολόγιο.

Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και για τη συμπλήρωσή του απαιτούνται λιγότερα από 5'. Παρακαλούμε να το συμπληρώσετε, γιατί η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική για την αποτίμηση και τη συνέχιση αυτής της προσπάθειας.

Για τη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου πατήστε εδώ:  https://fr.surveymonkey.com/r/Covid19Students

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Εκ μέρους της Επιτροπής

Καθηγητής Νικόλαος Καραμάνος