ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ ERASMUS+ 2019-20

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

προς τους φοιτητές του Τμήματος Χημείας όλων των κύκλων σπουδών

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ για το πρόγραμμα Erasmus+ ακαδημαϊκού έτους 2019-20

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Χημείας όλων των κύκλων σπουδών (προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί, υπ. διδάκτορες) που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα ERASMUS+ για το ακαδημαϊκό έτος 2019-20 να συμμετέχουν στην ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ που θα γίνει την ΔΕΥΤΕΡΑ 04.03.2019 στην Αίθουσα Σεμιναρίων (ΙΣΟΓΕΙΟ ΒΧ) και ώρα 11:00 από τον συντονιστή του Τμήματος Κ. Αθανασόπουλο.

Η ενημέρωση αυτή είναι συμπληρωματική της εκδήλωσης του Γραφείου Διεθνών Σχέσεων που πραγματοποιήθηκε στο συνεδριακό Κέντρο την Δευτέρα 25.02.19 και κληθήκατε να συμμετάσχετε μέσω ανακοίνωσης του συντονιστή στην ιστοσελίδα του Τμήματος μας.

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ: 26 Φεβρουαρίου - 8 Μαρτίου 2019

Ο συντονιστής ERASMUS+