Ενημερώνονται οι φοιτητές που πρόκειται να κάνουν Πρακτική Άσκηση για το τρέχον ακαδ. έτος πως τη Δευτέρα, 15/02/2019, ώρα 12:00, θα πραγματοποιηθεί σχετική ενημέρωση στην αίθουσα ΧΒ2 του Τμήματος Χημείας.

Με την παρούσα πρόσκληση καλούνται οι φοιτητές όλων των κύκλων σπουδών του Τμήματος Χημείας που αιτήθηκαν συμμετοχή στο ERASMUS+ studies να παρευρεθούν για συνέντευξη στο γραφείο του συντονιστή (Βόρειο κτίριο, 2ος όροφος) τη Δευτέρα 01.04.2019 και ώρα 10:00 με την σειρά που ακολουθεί:

ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΠΑΜΙΧΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΥ ΗΡΩ

Κ. Αθανασόπουλος

Αναπλ. Καθηγητής

Με την παρούσα πρόσκληση καλούνται οι φοιτητές όλων των κύκλων σπουδών του Τμήματος Χημείας που αιτήθηκαν συμμετοχή στο ERASMUS+ studies να παρευρεθούν για συνέντευξη στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Τμημ. Χημείας (Βόρειο κτίριο, ισόγειο) την Παρασκευή 29.03.2019 και ώρα 13:00-14:00 με την σειρά που ακολουθεί:

ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΛΑΡΟΥ ΜΕΡΟΠΗ

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΜΠΑΜΙΧΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΥ ΗΡΩ

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Κ. Αθανασόπουλος

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

προς τους φοιτητές του Τμήματος Χημείας όλων των κύκλων σπουδών

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ για το πρόγραμμα Erasmus+ ακαδημαϊκού έτους 2019-20

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Χημείας όλων των κύκλων σπουδών (προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί, υπ. διδάκτορες) που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα ERASMUS+ για το ακαδημαϊκό έτος 2019-20 να συμμετέχουν στην ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ που θα γίνει την ΔΕΥΤΕΡΑ 04.03.2019 στην Αίθουσα Σεμιναρίων (ΙΣΟΓΕΙΟ ΒΧ) και ώρα 11:00 από τον συντονιστή του Τμήματος Κ. Αθανασόπουλο.

Η ενημέρωση αυτή είναι συμπληρωματική της εκδήλωσης του Γραφείου Διεθνών Σχέσεων που πραγματοποιήθηκε στο συνεδριακό Κέντρο την Δευτέρα 25.02.19 και κληθήκατε να συμμετάσχετε μέσω ανακοίνωσης του συντονιστή στην ιστοσελίδα του Τμήματος μας.

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ: 26 Φεβρουαρίου - 8 Μαρτίου 2019

Kων/νος Αθανασόπουλος